www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ – VESZPRÉM

  • A hirdetés 288 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

A JOB Force Iskolaszövetkezet, amely sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező diákfoglalkoztatással és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, saját csapatába bővítés miatt keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

PROJEKTVEZETŐ

Feladatok:

  • pályázatok, árajánlatok, szerződések elkészítése
  • munkatársak koordiánálsa
  • jelentések, adatszolgáltatások készítése
  • toborzási csatornák folyamatos működtetése
  • önéletrajzok kezelése
  • számlázás előkészítése
  • munkavállalókkal történő napi kapcsolattartás

Fizetés: havi bér

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség
  • teljesítmény-orientált, magabiztos, határozott személyiség

Előnyök:

  • felsőfokú tanulmányok vagy végzettség
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • saját gépkocsi

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Munkaidő:

  • teljes- vagy részmunkaidő

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • képzési program
  • versenyképes alapbér + mozgó bér + bónusz + cafeteria

Jelentkezés: Az alábbi e-mail címre küldött önéletrajzoddal.

Helyek Veszprém
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok