www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ – nemzetközi, mechanikai fejlesztések

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 970147

Multinacionális - az autóelektronikában innovatív megoldásokra törekvő - nagyvállalat dinamikusan bővülő fejlesztő csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Projekt előkészítés: erőforrás tervezés, időterv készítés, költségtervezés – a fejlesztési terület projektjeinek vezetése, projekt-követés és folyamatos változás-követés (terv-tény összevetés), risk management
  • A fejlesztői csapat munkájának koordinálása, a projektdokumentáció készítése
  • Kapcsolattartás - vevőkkel és beszállítókkal (nemzetközi szinten) - Műszaki paraméterek egyeztetése az ügyfelekkel és a gyártóüzemekkel

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (gépészmérnöki / közlekedésmérnöki / villamosmérnöki / mechatronikai)
  • Legalább 3 év autóipari tapasztalat a termékfejlesztés vagy gyártás területén
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában való jártasság, ugyanakkor képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, terhelhetőség, minőségközpontúság, jó kommunikációs és tárgyalási készség, határozott személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú és nyelvi képzések)

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ – nemzetközi, mechanikai fejlesztések, Budapest