www.cvonline.hu
Projekttechnikus/Projektmérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.10.22.
Jelentkezési határidő: 2015.01.26.
Hirdetés azonosító: 893758
lejárt

 A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elektronikai termékek gyártására vonatkozó árajánlatok készítése
  • Vevői igények folyamatos nyomon követése, műszaki egyeztetés
  • A komponensek tervezése, dokumentálása
  • Előkalkulációk készítése a mintagyártáshoz
  • A prototípusgyártás és a szériagyártás közötti átadás-átvétel koordinálása
  • Fejlesztési projektek előkészítése, dokumentációja, szériagyártásba történő átvezetése
  • A termékek gyártásához szükséges speciális eszközök kifejlesztésében és továbbfejlesztésében való részvétel
  • Határidők és költségvetési tervezetek nyomon követése, betartása

Elvárások:

  • Középfokú technikusi vagy felsőfokú műszaki végzettség (műszaki menedzser, gépész-,vagy villamosmérnök)
  • Középfokú német nyelvtudás (aktív használatban)
  • Termelésben szerzett tapasztalat előny - pályakezdők jelentkezését is fogadjuk
  • Termeléshez kapcsolódó erős problémamegoldó készség
  • Proaktivitás, önállóság