www.cvonline.hu
Projekttechnikus/Projektmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.09.19.
Hirdetés azonosító: 848423
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elektronikai termékek gyártására vonatkozó árajánlatok készítése
  • Vevői igények folyamatos nyomon követése, műszaki egyeztetés
  • A komponensek tervezése, dokumentálása
  • Előkalkulációk készítése a mintagyártáshoz
  • A prototípusgyártás és a szériagyártás közötti átadás-átvétel koordinálása
  • Fejlesztési projektek előkészítése, dokumentációja, szériagyártásba történő átvezetése
  • A termékek gyártásához szükséges speciális eszközök kifejlesztésében és továbbfejlesztésében való részvétel
  • Határidők és költségvetési tervezetek nyomon követése, betartása

Elvárások:

  • Középfokú technikusi vagy felsőfokú műszaki végzettség (műszaki menedzser, gépész-,vagy villamosmérnök)
  • Középfokú német nyelvtudás (aktív használatban)
  • Termelésben szerzett minimum 2 év tapasztalat, elektronikaipari tapasztalat előny
  • Vevői kommunikációban szerzett gyakorlat
  • Termeléshez kapcsolódó erős problémamegoldó készség
  • Proaktivitás, önállóság