www.cvonline.hu

Projekttechnikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.01.17.
Hirdetés azonosító: 954062

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan bővülő multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk Projekttechnikus pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Projektmérnökök munkájának támogatása
- Szériagyártás folyamatos, napi szintű optimalizálása
- Projekt management és gyártervezés keretei között a gyár új beruházásaihoz, projektjeihez köthető berendezések és szerszámok üzemi körülményre való felkészítése
- Géptelepítésekkor, szerszám átalakításokkor és építkezéskor lévő folyamatos közreműködés
- Folyamatoptimalizálás
- Projektek előkészületi feladatainak elvégezése
- Projektekhez kapcsolódó dokumentáció elvégzése, jelentés a mérnökök és egyéb társosztályok felé

Elvárások:

- Középfokú végzettség (ELŐNY: gépész, elektromos vagy logisztikai terület)
- Műszaki beállítottság
- ELŐNY: társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs, és problémamegoldó készség

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés
- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- Tanulási lehetőségek
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a