www.cvonline.hu
Projekttechnikus/ mérnök német nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.02.10.
Hirdetés azonosító: 736104
lejárt

Multinacionális partnercégünk részére munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Projektek levezénylése, kapcsolattartás a vevőkkel
  • Árajánlatok készítése konfekcionált kábelekre vevői igényeknek megfelelően, szorosan együttműködve az értékesítéssel és az ügyféllel
  • Fejlesztési projektek teljes körű dokumentációjának elkészítése valamint átvezetése a szériagyártásba
  • Előzetes dokumentációk elkészítése előkalkulációhoz és mintakészítéshez
  • Változásmenedzsment kezelése
  • Közreműködés termékek, gyártáshoz szükséges speciális eszközök kifejlesztésében és továbbfejlesztésében

Elvárások:

  • Műszaki technikusi végzettség
  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Stressztűrő-képesség, proaktivitás
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kábelkonfekcionáló, kábelgyártó, elektronikai területen szerzett szakmai műszaki tapasztalat, nemzetközi nagyvállalatnál
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

Versenyképes jövedelem és juttatások
Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus, fiatalos csapatban

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.