www.cvonline.hu

Projekttámogató

  • A hirdetés 858 napja lejárt

Banki rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízónk számára keressük új munkatársukat

pozícióba, aki szakmai tapasztalatának köszönhetően teljes körűen támogatja a tanácsadó munkáját az egyes projektek során.

Feladatok

  • Szakmai vezetővel való kooperáció és közreműködés a következő területeken:
    • projekttanácsadás,
    • projektterv kialakítása,
    • folyamatmenedzsment,
    • erőforrásigény-tervezés,
    • hatékonyságvizsgálat készítése,
    • projektdokumentációk készítése,
  • ütemterv, prezentációk készítése,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • egyéb, a projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok végzése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen (előny pénzügyi terület),
  • minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • magabiztos jártasság irodai szoftverek használatában (erős Excel!),
  • átlagon felüli kommunikációs készség,
  • kooperatív, precíz, szorgalmas személyiség,
  • párhuzamos feladatvégzés (projektek) képessége.

Amit kínálunk

  • Motiváló szakmai vezetés,
  • támogató munkahelyi légkör,
  • dinamikus szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol