www.cvonline.hu
Projekttámogató gyakornok (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 858697
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Az   ügyfél megbízásait, változtatási igényeit, megrendeléseit a jegykezelő   rendszerben fogadja, megnyitja, a teljesítés helyére továbbítja,   teljesítésükről gondoskodik
  • A   szerződéses szolgáltatások elvégzéséről gondoskodik, a megrendelések   határidejének betartását figyeli
  • Ügyfélspecifikus   hibák, hálózatkiesések esetén az ügyféllel kommunikál, tájékoztatást ad
  • Standard   jelentéseket készít az ügyfél és a vezetőség számára
  • Tájékoztatja   az ügyfeleket a tervezett karbantartásokról
  • Adatbázisba   adatokat visz be a megbízásokról.

Elvárások

  • Folyamatban   lévő felsőfokú tanulmányok
  • Aktív   felsőfokú német és társalgási szintű angol nyelvtudás VAGY aktív felsőfokú   angol és társalgási szintű német nyelvtudás
  • Jó   kapcsolatteremtő, kommunikációs készség
  • Önálló   és csoportmunkára is egyaránt hajlandó
  • Terhelhetőség,   jó stressztűrő készség
  • Legalább   heti 32 óra vállalása

 Előny

  • Informatikai   területen folytatott tanulmányok
  • Várható   végzés ideje: 2014. június
  • Heti 40   óra vállalása

Amit kínálunk

  • Fiatal   és barátságos csapat
  • Folyamatos   fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német   és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus,   modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81772

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs