www.cvonline.hu
Projekttámogató gyakornok német nyelvtudással (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 804881
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Nemzetközi tranzíciós projektek támogatása

  •   projektdokumentáció készítése
  •   tudásbázis kialakításának támogatása
  •   folyamatok aktualizálásában való segítség

 - Support csapat napi munkájának támogatása pl. jegykezelés terén

 - Standard jelentések készítése az ügyfél és a vezetőség számára

 - Adminisztratív és egyéb ad hoc jellegű feladatok

Elvárások

 - Aktív, nappali tagozatos jogviszony

 - Folyékony német nyelvtudás, angol előny

 - Jártasság   MS Office (Word, Excel) programok használatában

 - Heti kb. 20 óra vállalása

 - Rugalmasság, tanulási vágy

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80603

PROFIL