www.cvonline.hu
Projekttámogató gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 719653
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Az ügyfél megbízásait, változtatási igényeit, megrendeléseit a jegykezelő rendszerben fogadja, megnyitja, a teljesítés helyére továbbítja, teljesítésükről gondoskodik

 - A szerződéses szolgáltatások elvégzéséről gondoskodik, a megrendelések határidejének betartását figyeli

 - Ügyfélspecifikus hibák, hálózatkiesések esetén az ügyféllel kommunikál, tájékoztatást ad

 - Standard jelentéseket készít az ügyfél és a vezetőség számára

 - Tájékoztatja az ügyfeleket a tervezett karbantartásokról

 - Adatbázisba adatokat visz be a megbízásokról.

Elvárások

 - Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

 - Aktív felsőfokú német és társalgási szintű angol nyelvtudás VAGY aktív felsőfokú angol és társalgási szintű német nyelvtudás

 - Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs készség

 - Önálló és csoportmunkára is egyaránt hajlandó

 - Terhelhetőség, jó stressztűrő készség

 - Legalább heti 32 óra vállalása

  Előny

 - Informatikai területen folytatott tanulmányok

 - Várható végzés ideje: 2014. június

 - Heti 40 óra vállalása

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Szakdolgozatírási lehetőség

 - Rugalmas munkaidő

 - Hosszabb távon főállású lehetőség

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79504

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió