www.cvonline.hu

Projekttámogató építőmérnök vagy építészmérnök

  • A hirdetés 1072 napja lejárt

Projektcég ügyfelünk nagyberuházásai támogatására keresünk pár éves szakmai tapasztalattal rendelkező

Projekt támogató építész-/építőmérnök

munkatársat, aki a projektigazgatót támogatva egyszerre látna el adminisztrációs és szakmai feladatokat is.

Az építkezési projektek között találhatóak zöldmezős beurházások, műemlék jellegű épületek átalakítása és környezetvédelmi szempontból kiemelt projektek is.

Feladatok:

  • A projektigazgató napi munkájának támogatása,
  • részvétel az építőipari projektek előkészítésében, kidolgozásában, a komplett generál kivitelezés szervezésében,
  • a projektek szakmai és adminisztratív támogatása a projektigazgató iránymutatásai alapján (ajánlatkérések, anyagrendelések, szerződéstervezetek készítése),
  • projekt dokumentumok készítése: emlékeztetők, műszaki-és pénzügyi ütemterv, elő-és utókalkulációk,
  • megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal kapcsolattartás, műszaki egyeztetés,
  • építési munkák helyszíni irányításában való részvétel, szervezés, ellenőrzés, koordinációs értekezleteken való részvétel,
  • részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk összeállításában.

Elvárások:

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • felsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség,
  • középszintű, aktív angol nyelvtudás,
  • kíváló kommunikációs készség,
  • precíz, önálló munkavégzés, motivált személyiség.

Munkavégzés helye:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol