www.cvonline.hu

Projekttámogatási/MS Sharepoint fejlesztő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 977341
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ha felcsigáztuk a fantáziádat, csatlakozz hozzánk!

Ezúttal banki, pénzügyi területen működő partnercégünk folyamatirányítási munkájára keresünk diákokat.Egyik fő célunk, hogy megtaláljuk azokat a tehetséges diákokat, akik a gyakornoki idő lejárta után munkavállalóként is erősíthetik csapatukat.

Feladatok:

  • Folyamattámogató rendszer (workflow) megismerése, új workflow-k fejlesztése
  • Az új workflow-kkal kapcsolatos üzleti igények felmérése, folyamatos konzultáció a folyamatért felelős dolgozókkal, vezetőkkel, összefüggések megértése és specifikáció készítése
  • Az új workflow-k tesztelése, használati kézikönyv, oktatási anyag elkészítése
  • Folyamatábrázolási szabvány megismerése
  • Projektek, egyszerűsítési kezdeményezések támogatása
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton preferáltan gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Legalább egy éves vállalt gyakorlati idő
  • Projekt ismeretek, tapasztalat projektmunkában
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Gazdasági ismeretek

Munkaidő: Hétfőtöl Péntekig 8:00 - 16:00 óra között - heti minimum 25-30 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Microsoft Sharepoint / Nintex ismerete
  • Javascript ismeret
  • Korábbi szakmai gyakorlat illetve egyetemi / főiskolai szervezetekben betöltött vezető szerep
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztosság, határozottság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, és csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Bruttó 702 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Amennyiben folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá Link megjelenítéset követően!