www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 915545
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális autóipari beszállító Partnercégünk esztergomi székhelyére keresünk

Projekt mérnök / Termékmérnök munkatársat

Feladatai:

  • Célgépek, gyártóeszközök, berendezések, kézi szerszámok tervezési projektjeinek tervezése, vezetése,
  • Koncepciótól (SE-fázis) a telepítés és üzembe helyezés támogatásáig, illetve a vevőnek történő átadásig
  • Koncepció, kalkuláció, határidőterv, kapacitásterv készítése
  • Feladatok irányítása egy projektcsapatban (tervezés, layout, ütemidő, szimuláció, elektronikai tervezés, dokumentáció)
  • Mérnöki szolgáltatások és vásárolt alkatrészek kiírásának elkészítése és felügyelete
  • Projekteredmények vevőnek történő prezentálása
  • Szakterület érdekeinek képviselete
  • Jelentés a közvetlen felettesnek és projektvezetőnek
  • Együttműködés a TE EMEA tervezőterületeivel
  • Részvétel a folyamatok szisztematikus optimalizálásában

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (gépészmérnök, műszaki menedzser) végzettség, Gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki vagy ezekkel egyenértékű tanulmányok
  • Minimum 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás előny
  • 3D tervezőprogramok ismerete (CREO 2 előny)
  • Tervezőprogramok (Microstation, Process Designer) ismerete előny
  • Robot szimulációs programok (RobCAD, Process Simulate) ismerete előny
  • MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Hajlandóság rövid külföldi szolgálati utakra
  • Célorientált gondolkodás és problémamegoldás
  • Magas flexibilitás
  • Komplex rendszerekben és struktúrákban gondolkodás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önállóság
  • Motiváció szakmai vezetés terén
  • Előny:CREO 2 tervező program ismerete multinacionális-autóipari beszállító- termelő vállalati tapasztalat, angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés
  • Karácsonyi juttatás
  • Albérleti támogatás, bejárási támogatás lakóhelytől függően
  • Meleg étkezési támogatás, ingyenes nyelvoktatás, és sportolási lehetőség

Tech People LÁBLÉC