www.cvonline.hu

PROJEKTMÉRNÖK/JUNIOR PROJEKTMÉRNÖK (6659)

  • A hirdetés 934 napja lejárt

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy mechatronikai mérnök)
•vevői kommunikációban szerzett gyakorlat
•képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
•ügyfélközpontú gondolkodásmód
•precíz, pontos, alapos munkavégzés
•erős problémamegoldó képesség
•utazási hajlandóság (főként Magyarországon)

Előnyök:
•projektvezetési gyakorlat
•célgépek tervezésében szerzett tapasztalat
•tárgyalóképes angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
•további nyelvek ismerete

Feladatok:
•projektek koordinálása (tervezés, kivitelezés, beüzemelés, átadás fázisaiban)
•összetettebb műszaki problémák kezelése, megoldása
•feladatok részletezése, időzítése, gyártásba adása
•megvalósulási alternatívák (leiratok, kalkulációk, gépkönyvek) készítése
•árkalkuláció, költségelemzés, árajánlat-bekérés, javaslat beszállító kiválasztására
•aktív kapcsolattartás a vevővel, társosztályokkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal
•határidők betartása és betartatása
•a cég ügyviteli és minőségi rendszere szerinti munkakövetés, ügyintézés
•prezentációk, összefoglalók, dokumentációk készítése
•projektek lezárása és a kész munka átadása
•átadás során/után felmerült igények összegyűjtése, projektelemzés

Juttatások:
•stabil munkahely
•versenyképes fizetés
•béren kívüli juttatások
•változatos és kreatív munka
•szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
•jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig 08:00-tól 16:00-ig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.