www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 421 napja lejárt

Autóipari Partnerünk részére keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Projektekhez kapcsolódó dokumentációk készítése, aktualizálása, prezentációk és jelentések készítése a projekt státuszáról;
Részvétel az új termékek és gyártási folyamatok kialakításában, fejlesztésében;
Új szerszámok érkezéséhez, szerszámmódosításokkal kapcsolatos dokumentáció kezelés;
Árajánlatok készítése, kintlévőségek kezelése;
A vevők folyamatos informálása a projekt állásáról;
Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel;
Szoros együttműködés a társosztályokkal.

Követelmények:

Legalább középfokú műszaki végzettség
Autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat
Kiváló kommunikációs készség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Határozott, magabiztos személyiség
Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Előny:

Egyéb idegen nyelv ismeret
ISO/TS 16949 szabvány ismerete

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Ideális pályázó:

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
Rugalmas

Helyek Tatabánya
Budapest
Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr