www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 346 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari üzletág elektronikai gyártásában világszerte több telephellyel rendelkező Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Új termék bevezetéséhez projekt tervek készítése, projektek tervezése, vezetése és végrehajtása;
Részvétel a termelési dokumentációk elkészítésében;
A berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása;
Termelési dokumentációk elkészítés;
A termék és folyamatváltozások nyomon követése, változtatások bevezetése;
Költségcsökkentő megoldások keresése a projekt tervezésben és az áttelepítéseknél;
Részvétel a különböző társterületek munkájában;
Szériagyártásban futó termékek folyamataihoz kapcsolódó optimalizálási tevékenység;
Gépáttelepítések, kapacitásszámítás, prezentálás.

Követelmények:

Mérnöki egyetemi vagy főiskolai végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes, motiváló jövedelem
Tanulási és fejlődési lehetőség
Tanfolyamok, oktatások
Cafeteria

Helyek Mór
Tatabánya
Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Villamos karbantartó - Veszprém (Referenciaszám: NB-1296)

Man at Work Kft.

Feladatok: Épületgépészeti és épület villamoss...
Veszprém

Gyártáselőkészítő - Veszprém megye (Referencia szám: NB-1843)

Feladatok: Műszaki rajzok alapján, termék módos...
Veszprém

Gyártástámogató mérnök - Pápa környéke (Referenciaszám: KJ-1844)

Feladatok: Karbantartási tervek készítése, fol...
Veszprém