www.cvonline.hu

PROJEKTMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.14.
Hirdetés azonosító: 985289

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A berendezésgyártás területén szerszám, önálló berendezés, szerelősori projektek vezénylése
  • A projektvezetői tevékenység folyamatának végrehajtása és koordinálása
  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Új projektekhez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása a felesleges költségek elkerülése érdekében
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, folyamatos informálása a projekt állapotával kapcsolatban, tervzsűri előkészítése az egyes részmegoldások engedélyezésével kapcsolatban
  • A fejlesztőközponttal kapcsolatot tart a szükséges modellek, rajzok, előírások megismerése érdekében
  • Szériagyártásban lévő berendezések átépítésének koordinálása a vevői igények alapján
  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)

Elvárások

  • Gépész / villamosmérnöki végzettség
  • Min. 3-5 éves, autóipari műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Jó kommunikációs tárgyalási készség, határozott személyiség
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret
  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költség támogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTMÉRNÖK, Fejér megye