www.cvonline.hu

Projektmérnök

Régió: Zala

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 982002
lejárt

Country:    Hungary (+36) • Zala county

Description of position:    Projektmérnökként műszaki dokumentációk, árajánlatok készítése, gyártással és a partnerekkel való kapcsolattartás

Duties:    Feladatok:

•- műszaki rajzok, dokumentációk készítése

•- gyártmánytervezés

•- árajánlatok előkészítése

•- gyártási dokumentációk készítése

•- kapcsolattartás a gyártással

•- kapcsolattartás a partnerekkel

Requirements, skills:    Elvárások:

•- műszaki technikus v. gépészmérnök végzettség

•- német vagy angol társalgási szint

•- minimum 1-2 év szakirányú tapasztalat

•- 3D rajzkészítésben szerzett tapasztalat

Short company info:    Megbízónk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő Zala megyei cégcsoport.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés,

• Kiváló munkakörülmények

• Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál

Additional info:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.