www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 670 napja lejárt

Német tulajdonú autóipari beszállító cég keres munkatársat

munkakörbe, Fejér megyei munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Új termék bevezetésének, bemintázásának és sorozatgyártásának koordinálása
  • Műszaki projektek pl. gyártósor vagy gyártmány áthelyezések vezetése és támogatása
  • Új termékek és szerszámok gyártásba vétele
  • Műveleti utasítások elkészítése, karbantartása
  • Törzsadatok (anyagjegyzék, normák) folyamatos karbantartása
  • Gyártásban és raktározásban zajló fejlesztési projektek megtervezése, végrehajtása, koordinálása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Lean manufacturing/TPS ismerete
  • Német és/vagy angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Külföldi betanulás vállalása,
  • Önálló, kreatív munkavégzés,
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Lojalitás

Előnyt jelent:

  • Mindkét nyelv ismerete
  • Autóipari tapasztalat

Egyéb információ:

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Célprémium
  • Céges telefon biztosítása
Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol