www.cvonline.hu

PROJEKTMÉRNÖK

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.07.25.
Hirdetés azonosító: 950403
lejárt

Szolnoki autóipari beszállító vállalat PROJEKTMENEDZSMENT csapata bővülése miatt keresünk LAUNCH ASSISTANT munkatársat.

FELADATOK:

új projektek indításának támogatása minőségügyi szempontból
bemintázások előkészítése
fejlesztési javaslatok benyújtása
kapcsolattartás a FORD és VW csoport munkatársaival
együttműködés az anyavállalat képviselőivel

ELVÁRÁSOK:

felsőfokú műszaki végzettség
PPAP/VDA szerinti bemintázási folyamatok ismerete
tárgyalóképes NÉMET vagy ANGOL nyelvtudás

FORD, VW tapasztalat

SAP ismerete

Változatos, kihívásokkal telített feladatkör.

Munkavégzés multinacionális környezetben.

Korrekt bérezés.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu