www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Élelmiszeripari multinacionális vállalat műszaki csapata munkatársat keres a következő munkakörbe:

 Feladatok:

  • Új és meglévő projektek vezetése,
  • Új projektek tervezése és lebonyolítása,
  • Beruházások koordinálása,
  • Gyártósorok installálása, esetenként gépbeszerzések.

 Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat;
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás,
  • AutoCad, PC ismeret.

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy vezető vállalatnál.

A munkavégzés helye: Vas megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi  e-mail címre!

 Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő