www.cvonline.hu

Projektmérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2015.05.13.
Hirdetés azonosító: 912467
lejárt

Kecskeméti elektronikai termelővállalat megbízásából keresünk gyakorlattal rendelkező

Termeléstámogató mérnök

munkatársat.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Termékfejlesztési projektek teljes körű dokumentációjának elkészítése
  • Új termékek gyártásához kapcsolódó projektek vezetése
  • Előkalkulációk készítése
  • Prototípus és szériagyártás közötti kapcsolat biztosítása
  • Gyártóeszközök fejlesztésében való közreműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelőcégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás,
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu