www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 842 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői és saját projektmanagement a megrendeléstől a szériagyártásig.
  • Rendelkezésre álló műszaki adatok alapján termékek és azok szerszámainak (fröccsöntő) gyártatása, szerszámpróbákon aktív részvétel.
  • Sorozatgyártás tervezése, beindítása, felügyelete.
  • Együttműködés a folyamatos fejlesztői tevékenységben.
  • Projektek előkészítése, lebonyolítása, megvalósítási költségek, termék elő- és utókalkulációk kidolgozása, részvétel az árajánlat készítésben.
  • Termékgondozás a szériagyártásban.
  • Műszaki dokumentációk, rajzok, specifikációk készítése, kezelése.
  • Kapcsolattartás vevőkkel, más részlegekkel.

Elvárások:

  • Technikusi vagy felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat fröccsöntő szerszámok gyártása és műanyag fröccsöntés területén

  • Gyakorlat 2D/3D CAD tervezőszoftver használatában
  • Quality és LEAN management alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetett, önálló, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Kecskemét
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő