www.cvonline.hu

Projektmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.06.19.
Hirdetés azonosító: 887285

Nemzetközi gyártócég partnerünkhöz megbízásából új munkatársat keresünk Projektmérnöki pozícióba budapesti munkavégzéssel, magabiztos német nyelvtudással, és kiváló kommunikációs készséggel.

Feladatok:

- Előkalkulációk készítése hegesztés, forgácsolás területén
- Kivitelezhetőség ellenőrzése hegesztés, megmunkálás, határidők és logisztika szempontjából
- Kapacitástervezés
- Műszaki és minőségi témák kezelése
- Kapcsolattartás jelenlegi és leendő vevőkkel
- Ajánlatok egyeztetése a társosztályokkal (Minőségellenőrzés, Anyaggazdálkodás)

Elvárások:

- Felsőfokú gépészmérnök végzettség
- Magabiztos NÉMET nyelvtudás
- 3-5 év ipari környezetben szerzett tapasztalat
- MS Office programok ismerete

Előny:
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Nemzetközi színvonalú munkakörnyezet
- Modern technológia
- Fiatalos innovatív csapat
- Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a