www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 768 napja lejárt

Társaságunk a mikroelektronikai és az orvostechnikai ipar részére gyárt nagy bonyolultságú berendezéseket, azok részegységeit.

Fiatalos, dinamikus csapatunk bővítése céljából

munkakörre keressük értékesítési területre új kollégánkat

Feladatok:

  • Árajánlatok kidolgozása, új projekthez kapcsolódó döntések előkészítése,  projekt ciklus megtervezése (projektdokumentáció készítés, szükséges termelési eszközök és szerszámok, más erőforrások meghatározása, költségek megtervezése, időterv elkészítése, technikai kérdések megvitatása a vevőkkel, beszállítókkal, közreműködő szervezeti egységekkel ..stb.)
  • Belföldi és külföldi ügyfélkapcsolatok napi szintű menedzselése
  • Az új projekt kivitelezéséhez szükséges beszerzési ajánlatok kérése, a termékre vonatkozó szabványok, vevői specifikációk beszerzése
  • Projektek nyomon követés, folyamatok optimalizálása
  • Termeléstámogatás

Elvárások:

  • Főiskolai, egyetemi diploma (Villamosmérnök, Mechatronikai szak)
  • Önálló munkavégzés, határozott, eredmény orientált személyiség
  • Rugalmasság, csapatmunka, jó problémamegoldó képesség
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvismeret

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Szakmai kihívás, nemzetközi projektben való részvétel

Pozíció területe(i):

  • Gyártás / Termelés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Kérem a tárgyban a megpályázott munkakört szíveskedjen feltüntetni!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő