www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 864 napja lejárt

 A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Vevői projektek időtervének elkészítése és egyeztetése
  • Projekt/új termék bevezetésével kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Projekt team (10-14 fő) irányítása, feladatok kiosztása és nyomon követése
  • Projektekhez kapcsolódó dokumentációk készítése, aktualizálása
  • Belső és külső megbeszélések szervezése, vezetése
  • Jegyzőkönyvek, prezentációk, jelentések készítése
  • Költségek tervezése, nyomon követése
  • A céloktól való eltérés esetén intézkedések meghatározása, követése, eszkalálás

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • tárgyalóképes német és / vagy angol nyelvtudás
  • projektvezetési tapasztalat/APQP ismeret autóipari beszállítói területen
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Internet)
  • alapfokú gazdasági ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • jó szervezőkészség
  • magas szintű problémamegoldó képesség, konfliktus-kezelés
  • stressztűrés
  • Előny: szakmai tapasztalat gyártástámogató vagy folyamatfejlesztő mérnöki területen

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség