www.cvonline.hu
Projektmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.01.
Jelentkezési határidő: 2014.09.05.
Hirdetés azonosító: 808946
lejárt

(Jász-Nagykun-Szolnok)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, piacvezető mezőgazdasági gépek gyártásával foglalkozó Ügyfelünk részére keresünk az alábbi pozícióra kollégát:

PROJEKTMÉRNÖK

Feladatok:
- Egy mezőgazdasági gépalkatrész, új gyártó és szerelősorának kiépítése
- A beruházási projekt kisérése a műszaki követelmények előkészítéstől a beüzemelésig
- A projekt csoport irányítása az ötlettől az eredményes termékgyártásig
- A gyártási költségek kalkulálása, gazdasági elemzés
- A gyártósor beüzemelésének felügyelete a komplex üzemi gyártás folyamatába
- Bevezetése és megszilárdítása az új logisztikai és gyártó folyamatnak

Munkavégzés helye: Kisújszállás

Követelmények
Az ideális jelölt az alábbi elvárásoknak megfelel:

- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
- Német tárgyalási szintű nyelvtudás elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
- LEAN, REFA ismeretek
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS-Office)
- Gépipari tapasztalat – hegesztés-technika, forgácsolás, lemezmegmunkálás, automata gépek –
- Minimum 4 éves projektvezetési tapasztalat
- Proaktív személyiség
- Struktúrált munkavégzés
- Koordinációs és szervező készség
- Önálló munkavégzésre alkalmas
- Csapatjátékos
- Megbízható
- Határozott fellépés

Előny:
- Vállalatirányítási rendszerek ismerete