www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 1210 napja lejárt

A vasúti acélszerkezeteket gyártó VAMAV Kft.

Gyöngyösi telephelyére munkatársat keres

munkakörbe

Terület jellemzői:

  • járműdiagnosztikai berendezések, úgy mint dinamikus kerékterhelés mérő, hőnfutásjelző, rakszelvény ellenőrző, nyomkarima méretellenőrző berendezések telepítése kötöttpályás közlekedés pályáiba

A munkakör betöltésének feltételei:

  • közlekedésmérnök vagy villamosmérnök végzettség vagy ezekkel egyenértékű, biztosítóberendezési tervezői tevékenységre feljogosító végzettség
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat vonali biztosítóberendezések tervezésében /villamos üzemű biztosítóberendezések építményeinek szerelésében
  • villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség vagy ezekkel egyenértékű, adatátviteli hálózattervezésére vagy vasúti távközlési rendszerek tervezésére feljogosító végzettség
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat adatátviteli hálózat tervezésében vagy vasúti távközlési rendszerek tervezésében
  • önálló munkavégzés
  • projektszemlélet
  • feladatorientált személyiség
  • német és/vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • 13. havi fizetés
  • cafeteria
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagdíjátvállalás
  • egészségbiztosítás

Szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre

 Jelentkezési határidő: 2014. április 1.

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő