www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 1132 napja lejárt

Német tulajdonú, multinacionális vállalat, mely több, mint 20 éve van jelen Magyarországon. A cég elektromechanikus, egészségügyi termékek, háztartási kisgépek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.

 A következő pozícióra keresünk, kecskeméti munkavégzéssel munkatársat:

Feladatok:

  • Vevői és saját projektmanagement a megrendeléstől a széria gyártásig
  • Termék gondozás a széria gyártásban (Life-Cycle-Management)
  • Műszaki dokumentációk, rajzok, specifikációk készítése
  • Kapcsolattartás vevőkkel, más részlegekkel
  • Rendelkezésre álló műszaki adatok alapján termékek és azok szerszámainak (fröccsöntő) tervezése és gyártatása
  • Sorozatgyártás tervezése, beindítása, felügyelete
  • Együttműködés a folyamatos fejlesztői tevékenységben
  • Projektek előkészítése, bonyolítása, megvalósítási költségek, termék elő- és utókalkulációk kidolgozása, részvétel az árajánlat készítésben

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Angol/német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Gyakorlat 2D/3D CAD tervezőszoftver használatában (Think Design előny)
  • MS-Office ismeretek (MS-Projekt előny)
  • Tapasztalat fröccsöntő szerszámok tervezés területén és fröccsöntési ismeretek
  • Quality és LEAN management ismeretek
  • Utazási készség (Ázsia)
  • Csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetett munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes  jövedelem

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem idegen nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az alábbi címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő