www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 1138 napja lejárt

100%-ban magyar tulajdonú, Ipari-, energetikai épületgépészeti rendszerek tervezésével, létesítésével, üzemeltetésével és karbantartásával foglalkozó cégünk

 munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:

  • Erőművi, energetikai és ipari projektek műszaki koncepciójának kidolgozása.
  • A tender dokumentáció és az ehhez szükséges árazott költségvetés elkészítése.
  • Az elnyert projekt dokumentációjának feldolgozása.
  • Beszállítók, alvállalkozók versenyeztetése, szerződések előkészítése.
  • Beszerzések bonyolítása, dokumentálása.
  • A projektekhez tartozó valamennyi – minőségügyi, kivitelezői, megvalósulási - dokumentációk elkészítése, azok kezelése.
  • Projektvezetői döntések előkészítése.
  • A projektvezető irányítása mellett a projektek teljes megvalósulásának képviselete a külső partnerek – megrendelők, tervezők, alvállalkozók, beszállítók - felé.

Szükséges ismeretek:

  • Felsőfokú gépész szakképzettség.
  • Minimum 5 év projektmérnöki munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Magas szintű számítógépes ismeretek.
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség.
  • Jó problémamegoldó készség.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent).

A jelentkezéseket a munkakör megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni:

Valkai Tibor

Penta Industry Kft., 1148 Budapest, Kerepesi út 52.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő