www.cvonline.hu

Projektmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.26.
Jelentkezési határidő: 2014.02.01.
Hirdetés azonosító: 606939

Multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk Projektmérnök munkatársat.

Feladatok:

- Mérőállomások programozása, mechanikus, pneumatikus és kapcsolási tervezése
- Tervekhez kapcsolódó dokumantáció elkészítése
- Beszállítókkal való kapcsolattartása

Elvárások:

- Villamosmérnök diploma
- Méréstechnikai és elektromos kapcsolási tervezési ismeretek

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Nemzetközi csapat
- Versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján