www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • Company_icon Flex Time Resort Kft
  • Location_icon Pécs, Baranya
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Autóipari partnercégünk részére keresünk projektmérnököt, aki a fejlesztési csapattal a folyamatok és termékek hatékonyságát fejleszti.

Főbb feladatok:

  • Statisztikai kiértékelések, beszámolók készítése
  • A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák kidolgozása, elemzése és fejlesztése
  • Termelési és minőségi hatékonyságot növelő projektek mérnöki támogatása
  • Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése
  • Új termékek gyártási folyamatának tervezése, gyártásba vitele és gondozása (Munkautasítások, layout-ok, FMEA, Control plan készítése)
  • Tervezési feladatok, technológiai folyamatok és a szerelési munkák modellezése, kialakítása, szervezése, tervezése, adott szempontok szerinti optimalizálása és irányítása
  • A gyártást segítő berendezések, eszközök tervezése, kivitelezése
  • Részvétel a vevői reklamáció feldolgozásban (Ishikawa, 5Why, G8D, stb)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok (gépészmérnök, villamosmérnök)
  • Önállóság, proaktivitás
  • Elkötelezettség a folyamatos fejlődés iránt
  • Német és/vagy angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • PPAP, FMEA, CP, G8D ismeretek
  • 3D tervező programok ismerete, használata
  • PLC programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (nyelvoktatás, képzések)
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye: Pécs

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje a lenti e-mail címünkre.

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német