www.cvonline.hu

Projektmérnök

Régió: Hajdú-Bihar

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.12.01.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.
Hirdetés azonosító: 1180441

Álláslehetőség multinaiconális gyógyszertgyártó partnercégünknél: bio/vegyészmérnöki végzettségű projektmérnököt keresünk Hajdu-Bihar megyei telephelyükre.

Legfontosabb projektmérnöki feladatok:
-beruházási tervek készítése
-gyártásfejlesztési javaslatok kidolgozása
-új termékek bevezetésének teljes körű koordinálása (NPI)
-gyártórendszerek fejlesztésére irányuló projektek megvalósítását célzó műszaki-gazdasági tevékenységek koordinálása költség és időkeretek betartásával
-beruházási, átalakítási, felújítási munkák tervdokumentációjának felülvizsgálata, véleményezése.
-szoros együttműködés és kapcsolattartás a társszervezetekkel. (kutatás-fejlesztés, termelés, biztonságtechnika és környezetvédelem, minőségbiztosítás, minőségellenőrzés, beszerzés, kontrolling)
-GMP előírások betartása a tervezés és dokumentálás során

Elvárások:
- egyetemi szintű vegyészmérnöki/biomérnöki végzettség
- társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
- gyógyszeripari tapasztalat / GMP ismerete
- projektek vezetésében szerzett tapasztalat

Éves juttatási csomag: 5.600.000 Ft-tól.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezzen angol és magyar nyelvű önéletrajzával a Link megjelenítése oldalunkon.

Keywords: NPI, new product introduction, project managment, pharmaceutical, bio engineer, chemical engineer, biomérnök, vegyészmérnök, project coordination.