www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • Frissítve 10 napja

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata

Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Műszaki osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Új munkák indítása, szükséges dokumentációs feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás a termék vevőével, kapcsolódó társosztályokkal,
  • Költségkalkulációk készítése,
  • Szerszámozás szükségletének meghatározása,
  • Sorozatgyártás beindítása, majd felügyelete, folyamatos fejlesztés,
  • Projekthez kapcsolódó megbeszélések szervezése

Elvárásaink:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office, MS Project, AutoCAD, SolidWorks ismeret
  • Proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs, és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Orosháza