www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • Frissítve 13 napja

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Műszaki osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Forgácsoló gyártósor műszaki, technológiai támogatása
  • Új projektek előkészítése (időtervek készítése, egyeztetés a beszállítókkal és a vevőkkel)
  • Futó projektek támogatása, műszaki előkészítése, folyamatos fejlesztése
  • Gyártási dokumentációk kezelése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a vevő műszaki területeivel (gyártásfejlesztés, gyártmányfejlesztés)

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök végzettség (előny: gépgyártástechnológiai szakirány)
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Orosháza