www.cvonline.hu

Projektmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.18.
Jelentkezési határidő: 2017.04.07.
Hirdetés azonosító: 1084837

Megbízónk multinacionális hátterű vállalat, amely híres óriásplakátjairól, utcabútor-hálózatáról és járműreklámjairól.
Megbízásukból keresünk - Projekt mérnök - pozícióba munkatársat

Feladatok:

- Műszaki beruházási projektek levezetése,
- Digitális hirdetési hálózatok kialakítása,
- Átfogó korszerűsítési feladatok lebonyolítása,
- Karbantartási projektek fejlesztése,
- Műszaki fejlesztések koordinálása,
- Beszállítók koordinálása és tendereztetése,
- Új reklámhelyek keresése,
- Reklámeszközök kihelyezésének koordinálása, átadás-átvétele
- Új reklámeszközök terveztetése és telepítésének engedélyeztetése

Elvárások:

- Építőmérnök végzettség
- Angol magabiztos tárgyalóképes nyelvtudás / főleg szóban kell használni /
- 3-4 év szakmai tapasztalat építőmérnöki pozícióban
- Tárgyalásokban való jártasság
- B kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján