www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 246 napja lejárt

Feladatok

  • Új termékek, folyamatok bevezetésének tervezése és koordinálása

  • Gyártósorok áttelepítése, beüzemelése, folyamatos fejlesztése

  • A rábízott projekt ütemezése, sikerének biztosítása a projektcsapat közreműködésével

  • gyártóeszközök felügyelete, műszaki dokumentációk kezelése, új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása, munkabiztonsági felügyelet

  • Robot és cobot integráció

  • A projekt „büdzsé” betartása

  • Beszállítókkal és vevőkkel való kapcsolattartás, beszállítói tevékenység tervezése

Elvárások

  • Gépész, mechatronikai vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség

  • Legalább 2 év gyártásban szerzett tapasztalat

  • Új termékek bevezetésében, gyártósor koncepció definiálásában szerzett tapasztalat

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

  • Programozási ismeretek

  • Különböző gyártás technológiák ismerete

  • Rugalmas a gondolkodása

  • Projekt szemlélet

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, széleskörű béren kívüli juttatások

  • Multinacionális, nagyvállalati, modern munkakörnyezet

  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők

  • Rendkívül korszerű, modern technológiák és termékek

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki