www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 186 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.Debreceni telephely

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

Mérnökség, Műszaki- és Energiaszolgáltatás

munkatársat keres

Feladatok:

  • beruházási tervek készítése (projekt-, költség-, időterv) jóváhagyásra

  • gyártásfejlesztési javaslatok kidolgozása műszaki, termelési és biztonságtechnikai feltételek, energiatudatosság figyelembevételével, összehangolásával

  • új termékek, technológiák bevezetésére, gyártórendszerek fejlesztésére irányuló projektek megvalósítását célzó műszaki-gazdasági tevékenységek (koncepcionális tervezés és megtérülés elemzés, részletes tervezés/terveztetés, beszerzés, kivitelezés, beüzemelés/dokumentáció) koordinálása a projekt életciklusa során, a költség- és időkeretek betartása, betartatása mellett

  • beszerzések előkészítése során a felhasználói igények megfogalmazása (URS)

  • adatszolgáltatás építészeti, épületgépészeti, villamos és automatizálási tervezéshez

  • beruházási, átalakítási, felújítási munkák tervdokumentációjának felülvizsgálata, véleményezése

  • együttműködés és kapcsolattartás a társszervezetekkel (kutatás-fejlesztés, termelés, biztonságtechnika és környezetvédelem, minőségbiztosítás, minőségellenőrzés, beszerzés, kontrolling)

  • GMP előírások betartása a tervezés és dokumentálás során: műszaki változtatás indítása; tervezés alapjai (BFD), blokkdiagram (BD), tervezési minősítés (DQ) készítése; alaprajz és csőszerelési kapcsolási rajz (Layout/P&ID), telepítési minősítés (IQ) készíttetése

    Elvárásaink:

  • egyetemi szintű vegyészmérnök/biomérnök végzettség

  • középfokú angol nyelvtudás (írásban, szóban)

  • Előnyt jelent:

  • gyógyszeripari gyakorlat / GMP ismerte

  • projektek vezetésében szerzett tapasztalat

    Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.06.30-ig várjuk az alábbi címen:

    Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség