www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 258 napja lejárt

A MUNKAKÖR CÉLJA:

Műszaki beruházások tervezése, végrehajtása és kapcsolódó projektek irányítása a költség, termelési tervek és a minőség figyelembevételével, támogatva a hatékony és biztonságos termelési környezet kialakítását.

FŐ FELADATOK:

  • A műszaki beruházások tervezésének és előkészítésének irányítása.
  • Műszaki és beruházási projektek megvalósításának irányítása az építési engedélytől a költségvetési terven keresztül a végleges befejezésig.
  • A fővállalkozók irányítása és a beruházási projektben részt vevő személyzet irányítása. A piac felmérése, lehetséges fővállalkozók és szállítók keresése, kapcsolattartás.
  • Új beruházás műszaki specifikációjának meghatározása.
  • Megtérülés és jelenérték számítások előkészítése a kontroling számára
  • Fejlesztési igények és kérések begyűjtése a termelésből és a karbantartásból. Beruházási tervek kialakítása az ilyen beruházások megvalósításához, a műszaki és pénzügyi szempontok figyelembe vétele mellett.
  • A termelési és karbantartási személyzet támogatása és tanácsadás a részükre az új beruházások előnyeiről és hátrányairól.
  • A technológiai fejlődési és ipari trendek követése, hatékonyabb megoldások keresése a folyamatos fejlesztés érdekében.
  • Munkavédelmi előírások betartása és betartatása.
  • Részvétel a Vállalat folyamatos fejlesztési (TPM) tevékenységében

ELVÁRÁSOK:

Szakképzettség: Villamos/Gépészmérnök
Képzettség szintje: Felsőfokú végzettség
Szakmai tapasztalat:

3 év beruházások terén szerzett gyakorlat, lehetőleg az élelmiszer- vagy FMCG iparban

Projekt menedzsment terén gyűjtött ismeretanyag, épületgépészeti / építőipari tapasztalat előnyt jelent
Egyéb: Erős közgazdasági szemlélet; Microsoft Office alkalmazások, MS Project, SAP, Mobilitás a HEINEKEN telephelyei között (Martfű, Budapest, Sopron)

ELŐNYT JELENT:  ____________________________________________________________________________________________________

  • TPM ismeretek
  • Épületgépészeti / építőipari tapasztalat

JELENTKEZÉS: az alábbi email címen vagy a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése internet oldalon.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő