www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Partnerünk a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója. Magyarországon két évtizede van jelen, jelenleg 1500 embernek ad munkát. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk

projektvezető mérnök

munkatársat.

Pozíció azonosító: V01PPM

Kategória: Folyamatmérnök, Gyártástámogató mérnök, Projektvezető, Villamosmérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Veszprém

Feladatok

  • Új termékek, folyamatok bevezetésének tervezése és koordinálása
  • Gyártósorok áttelepítése, beüzemelése, folyamatos fejlesztése
  • A rábízott projekt ütemezése, sikerének biztosítása a projektcsapat közreműködésével
  • gyártóeszközök felügyelete, műszaki dokumentációk kezelése, új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása, munkabiztonsági felügyelet
  • Robot és cobot integráció
  • A projekt „büdzsé” betartása
  • Beszállítókkal és vevőkkel való kapcsolattartás, beszállítói tevékenység tervezése

Elvárások

  • Gépész, mechatronikai vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Új termékek bevezetésében, gyártósor koncepció definiálásában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Programozási ismeretek
  • Különböző gyártás technológiák ismerete
  • Rugalmas a gondolkodása
  • Projekt szemlélet

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, széleskörű béren kívüli juttatások
  • Multinacionális, nagyvállalati, modern munkakörnyezet
  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők
  • Rendkívül korszerű, modern technológiák és termékek

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol