www.cvonline.hu

PROJEKTMÉRNÖK (VÍZKEZELÉS)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.03.07.
Jelentkezési határidő: 2014.06.12.
Hirdetés azonosító: 772108
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk vízkezelési és piping design területen jártas mérnököt projektmérnöki szerepkörbe, budapesti munkavégzéssel.

A Projektmérnök főbb feladatai:
- Komplett tervezési projektek irányítása, projektcsapat vezetése
- Projekt menedzserek és mérnökség támogatása; projektteljesülések biztosítása minőség, ütemezés és költség szempontból
- Csővezetékelési és gépészeti layout tervezés

A Projektmérnökkel szemben támasztott elvárások:
- Felsőfokú mérnöki végzettség
- Vízkezelési és/vagy piping design területen szerzett tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- 3D-s CAD rendszerek és tervező szoftverek magas fokú ismerete, nemzetközi szabványok ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, végzettségi és tapasztalatai megfelelnek az elvártaknak, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest