www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1007945

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk egy nemzetközi autóipari cég, aki termékfejlesztési csapatába keres munkatársakat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
PROJEKTMÉRNÖK - TERMÉKFEJLESZTŐ/PROJEKTKOORDINÁTOR

Feladatok:
  • Felelősség a PROJEKTEK termékfejlesztési szakaszának idő- és költségtervezésének betartásáért, valamint szakmai felelősségvállalás a termék specifikus elvárások, minőségügyi elvárások és egyéb standardok teljesítéséért;
  • Termékek vevő által nyújtott TECHNIKAI ELVÁRÁSÁNAK megértése illetve belső SPECIFIKÁCIÓK kidolgozása;
  • Technikai irányítás a PROTOTÍPUS építésben és a TESZT folyamatokban (szimuláció és validáció);
  • Részvétel az FMEA készítésben és a megvalósíthatósági tanulmányokban;
  • Folyamatos együttműködés a dedikált CAD mérnökökkel a termék dokumentációk megfelelő elkészítése érdekében, a koncepció készítéstől egészen a termék felszabadításig;
  • KAPCSOLATTARTÁS a vevővel, beszállítóval és a projektben megnevezett társosztályok kinevezett tagjaival;
  • A termék gyártásba vezetése során folyamatos TÁMOGATÁS nyújtása a gyártási mérnökségnek;
  • Felmerülő műszaki változtatási kérelmek kezelése a termékfejlesztés, illetve gyártás során;
  • Időterv megvalósítása és VEVŐI ELÉGEDETTSÉG folyamatos figyelembe vétele;
  • Esetleges ÚJÍTÁSOK kifejlesztése a termékkel kapcsolatban, illetve új fejlesztési megoldások gyors megtalálása.

Elvárások:
  • Felsőfokú MÉRNÖKI végzettség (előny: gépészmérnök)
  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Catia V5, NX, CAD design programok felhasználói szintű ismerete előnyt jelent;
  • Magabiztos, minimum középfokú ANGOL nyelvtudás (német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Magabiztos anyagismeret, termelési folyamatok (kovácsolás, lemezmegmunkálás, hegesztés, felületkezelés, kézi összeszerelés) ismerete és tolerancia számításban szerzett jártasság;
  • ISO/TS 16949 és APQP ismerte;
  • Felhasználói szintű MS Office;
  • Analitikus, fejlesztői és LEAN szemléletmód;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Bács-Kiskun