www.cvonline.hu

Projektmérnök (Szk-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1074925
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Szereted a gyártó környezetet?

Fontos számodra a proaktivitás?

Szeretnél egy modern termelő környezetben dolgozni?

Megbízónk:

Egy több mint 40 éve globálisan működő nagyvállalat, melyet folyamatosan a bővülés és a fejlődés jellemez, Magyarországon közel 1000 főt foglalkoztat. Tökéletes hely egy szakmailag fejlődni kívánó munkavállalónak.

Munkavégzés helye:
Szekszárd

Amire garantáltan számíthatsz:

  • megbízható munkahely,
  • folyamatos szakmai fejlődés,
  • rugalmas munkabeosztás,
  • kihívásokkal teli feladatok.

Főbb feladataid lesznek:

  • vevői megrendelések koordinálása, árajánlatkészítés,
  • folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és társosztályokkal,
  • első mintagyártások koordinálása,
  • gyártásközi hibák feltárása és javítása,
  • szériagyártás előkészítése és elindítása.

Amit Tőled elvárunk:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • gyártó projektmérnöki tapasztalat (2-3 év),
  • német kommunikációképes nyelvtudás,
  • autóipari tapasztalat (előny).

Ha megtetszett a munkakör és tudod teljesíteni az elvárásokat, akkor jelentkezz a Jelentkezés gombra kattintva, magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal.

Köszönjük!

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB !

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya