www.cvonline.hu
Projektmérnök - repülőgép fejlesztési területre
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.09.
Jelentkezési határidő: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1200398
lejárt

Német anyavállalattal rendelkező, technológiában élen járó, innovatív partnercégünkhöz keresünk Projektvezető mérnök kollégát Repülőgép fejlesztési területre.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, műszaki szaktanácsadás
  • Hibrid repülőgép tervezési end-to-end projektek managelése
  • Ügyfél igények alapos szakmai felmérése, testre szabott megoldások kínálása számukra
  • Rendszerintegráció koordinációja
  • Stratégia tervezés és folyamatfejlesztés
  • Projekt dokumentáció pontos elvégzése

Elvárások:

  • Repülőgép tervezési - fejlesztési projekteken szerzett releváns szakmai tapasztalat (mérnöki, projekt vezetői)
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás (szakmai témakörökben is)
  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Légiközlekedési piac, szabályozások, standardek ismerete
  • Ügyfélorientált, rugalmas hozzáállás
  • Kiváló tárgyalókészség, rendszerszemlélet
  • Légiközlekedés iránti érdeklődés

Előnyök:

  • Pilóta jogosítvány
  • Egyéb idegennyelv ismeret

Amit nyújtunk:

  • Innovatív, szakmai kihívásokat rejtő munkakör
  • Adottak a technológiai feltételek a minőségi munkavégzéshez
  • Izgalmas, változatos projektek
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató, fiatalos csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.