www.cvonline.hu
Projektmérnök (Referenciaszám: PJ4268)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.13.
Jelentkezési határidő: 2016.04.14.
Hirdetés azonosító: 1017892
lejárt

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk miskolci telephelyére keresünk határozott időre munkatársat az alábbi munkakörbe:

Projektmérnök - Miskolc

Elvárások:

- gépészmérnöki/villamosmérnöki/üzemmérnöki végzettség

- általános GMP, karbantartási, üzemeltetési, beruházási és minőségbiztosítási szakismeret

- a telephelyi, illetve a műszaki rendszereket támogató informatika ismerete

- angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

- magas szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCad, MS Project, Excel, Word, PowerPoint)

Feladatok:

- külső és belső auditok kezelése, határidők nyomon követése

- a felelősségi körébe rendelt eltérések, változások, műszaki intézkedések tervek, PASS feladatok,

- a Műszaki szolgáltatás dokumentációs rendszerének, és folyamatainak fenntartása és fejlesztése

- a felelősségi körbe rendelt telephelyi beruházási feladatok levezényelése

- aktív részvétel a műszaki eltérések, és műszaki hibák kivizsgálásában és elhárításában

- folyamatosan figyelemmel kíséri a telephely műszaki eseményeit, szükség esetén megfelelő intézkedések

Előny:

- minőségügyi mérnöki végzettség

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő bérezés

- Választható béren kívüli juttatások

- Dinamikus csapat

- Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Majzik Csillakapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítéseímre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.