www.cvonline.hu

Projektmérnök (Referenciaszám: HM-125)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2014.10.07.
Hirdetés azonosító: 413547

 Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Elektronikai gyártó területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Statisztikai módszerek ismerete (SPC, Pareto)
  • SAP mérnöki és termelési moduljainak ismerete
  • Fejlett Minőség Tervezés elemeinek ismerete (APQP, FMEA)
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, szakmai meggyőzőképesség, határozott fellépés, önálló munkára hajlandóság, szisztematikus munkavégzés

Főbb feladatok:

  • Vevői igények alapján a gyártás és gyártási kapacitás tervezése
  • Új projektek esetén Budget terv készítése, CAR elkészítése, nyomonkövetése
  • Új termék bevezetéséhez projektterv készítése, projektek vezetése és megvalósítás
  • A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása (fő szempontok a minőség, kapacitás, ergonómia), layout megtervezése
  • Az új projektekhez tartozó berendezések és eszközök beszerzése, beszerzésének koordinálása (gépfelszabadítással)
  • Gyártás indítás, próba- és mintagyártás vezetése, végrehajtása
  • Termelési dokumentációk elkészítése, a székesfehérvári rendszerbe való beillesztése
  • A termék éa folyamatváltozások nyomonkövetése, változások bevezetése
  • Gyártás indításakor biztosítani a főként vevői specifikációkon alapuló folyamatminőséget és a hozzá megfelelő megelőző intézkedéseket
  • Költségcsökkentő megoldások keresése a projekttervezésben és az áttelepítéseknél
  • Részvétel a KVP csoportok munkájában

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát e-mailben.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-125-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő