www.cvonline.hu

PROJEKTMÉRNÖK NPI

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 996876

Komárom-Esztergom megyei, neves autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Projekt vezetése a teljes termék-bevezetési cikluson keresztül
  • A minőség-, költség-, időterv teljesítése
  • Termékspecifikációk pontosítása a vevővel, logisztikával, beszállítókkal, minőségügyi osztállyal
  • Megfelelő minőségi dokumentumok biztosítása (FMEA, PPAP, APQP, SOP, Folyamatleírások, beavatkozási utasítások, képességvizsgálatok, R&R)
  • A termék legyártásához szükséges eszközök biztosítása, specifikálás vezetése
  • Gyárthatóság biztosítása a megfelelő ciklusidőkkel és megfelelő folyamatokkal
  • Szükséges emberigény felmérése, tervezése és betanulási terv készítése
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, logisztikával, kereskedőkkel, technológiával és minőségüggyel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • Autóipari minőségügyi háttér

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTMÉRNÖK NPI, Komárom-Esztergom megye