www.cvonline.hu

Projektmérnök (NPI) Ref. 564

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.04.23.
Hirdetés azonosító: 672195
lejárt

Keressük a legtalpraesettebb projektmérnök jelöltet. Elektronikai alkatrészek (autóipari és erőgép elektronikai eszközök) gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünk számára keresünk Téged, ha releváns műszaki tanulmányokat folytatsz vagy friss diplomás vagy, esetleg 2-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel. Az első naptól kezdve koordinátori feladatkörben leszel elhelyezve, így már akár fiatalon fejlesztheted a vezetői készségeidet.

PROJEKTMÉRNÖK

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol és/ vagy német tárgyalóképes nyelvismeret
  • Német alapszintű kommunikációképes nyelvtudás
  • Termelésben szerzett tapasztalat vagy szakmai gyakorlat
  • Nyitottság, jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség
  • Önállóság, kiváló problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés
  • Mobilitás (Klagenfurt és Fonyódi munkavégzés)
  • Pályakezdő, műszaki végzettséggel rendelkező kollégák jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

  • Gyártási területen szerzett műszaki tapasztalat előnyösen elektronikai területen
  • Villamos vagy gépészmérnöki végzettség
  • CAD szoftverek ismerete

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Aktív kapcsolattartás a cég meglévő ügyfeleivel
  • Új partnerkapcsolatok felkutatása
  • Vevői követelmények feldolgozása és egyeztetése
  • Új projektek bevezetésének figyelemmel kísérése
  • Prezentációk készítése és bemutatása
  • Termelékenység növelő, selejtcsökkentő projektek kidolgozása, megvalósítása
  • Gyártás, gyártási idők, költségek felügyelete
  • Aktív kapcsolattartás a klagenfurti anyavállalattal

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Egyéb juttatások
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalat
  • Felelősségteljes munkakör
  • Letelepedés támogatás

Munkavégzés helye:

  • Fonyód (70%) és külföld (30%)

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát (magyar és német nyelven) az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre. Kérjük, az e-mail tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó referenciaszámot. További információk a www.dologido.hu honlapon olvashatók.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu