www.cvonline.hu

Projektmérnök (NPI) elektronikai területre

  • A hirdetés 903 napja lejárt
Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk Projektmérnököt.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Feladat:

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése, koordinálása (layout, tervezési dokumentáció, utasítások, csekk-listák, FMEA szerszám- és alkatrészek egyeztetése)
  • Projekt team koordinálása
  • Gyártóeszközök felügyelete, beszerzése, gyártósorok telepítése
  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel (angol nyelven is)

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Gépész vagy villamosmérnöki végzettség

Tapasztalat:

  • Gépész vagy villamosmérnöki végzettség
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret, szóban és írásban egyaránt
  • Elektronikai területen szerzett min. 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Hullámforrasztási, szelektív forrasztási ismeretek
  • ICT/FCT teszterek ismerete
  • Gyantázás, csavarozás ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: V01PM_et