www.cvonline.hu

Projektmérnök német nyelvtudással

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 35 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 15 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég. A Sapa Székesfehérvár közel 1000 fős létszámmal alumínium sajtolással, megmunkálással és felületkezeléssel foglalkozik, valamint ezen a telephelyen működteti Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Új termék bevezetési projektmérnököt keresünk német nyelvtudással a Présmű területre

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft., Présmű

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésének koordinálása
  • Mintagyártások figyelemmel kísérése
  • PPAP dokumentáció összeállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, a kereskedelmi és termelési részlegekkel
  • Riportálás a vezető felé

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, anyagmérnök, kohómérnök végzettség előny, de nem feltétel)
  • Haladó szintű német nyelvtudás szóban és írásban kritérium

Előny:

  • Autóipari beszállítói környezetben szerzett tapasztalat
  • Projektmérnök pozícióban szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi dokumentáció ismerete: PPAP, APQP

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség: autóipari szabványok és folyamatok, sajtolási technológia és profiltermékek megismerése
  • Önálló munkavégzés, kihívásteli projektek
  • Multinacionális környezet, egyedülálló gyártástechnológia
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, bónusz

Fényképes magyar és idegennyelvű önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon: http://job.hu.sapagroup.com    Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót. Cégünkről bővebben a www.sapagroup.com/hungary oldalon tájékozódhat.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár